ksys-logo
کد مطلب : 86
تاریخ ثبت : 1396/10/23-12:26

آموزش برگرداندن مخاطبین حذف شده در اندروید

بخش شماره تلفن های گوشی یا همان مخاطبین ، یکی از مهم ترین قسمت های تلفن است که اگر اطلاعات موجود در آن حذف شود ، کاربر را دچار مشکلی جدی میکند.همانطور که میدانید در گوشی های اندرویدی برای استفاده از بیشتر خدمات دستگاه ، باید اکانت جیمیل خود را با گوشی سینک کنید ؛ اگر به تازگی مخاطبین تلفن تان به طور ناخواسته حذف شده اند و از قبل هم با نرم افزارهای جانبی از آن بک آپ نگرفته اید ، خبری خوبی برایتان داریم ، زیرا تمام شماره تلفن های شما در اکانت جیمیل تان ذخیره شده و به راحتی میتوانید با مراحلی که در ادامه به شما آموزش میدهیم ، تمام آن ها را بازگردانی کنید.

خب تا الان حتما با اهمیت سینک بودن اکانت جیمیل آشنا شده اید ، گوگل علاوه بر امکان بازیابی مخاطبین ، امکانات امنیتی دیگه ای هم در اختیارتون میزاره که بعدا حتما به دردتون خواهد خورد.

فقط توجه داشته باشید که امکان بازگردانی مخاطبین حذف شده ، فقط تا ۳۰ روز بعد از آن ممکن هست و بعد از این مدت امکان بازگردانی اطلاعات وجود ندارد.

 و اما آموزش :

 در ابتدا از طریق مرورگر ، وارد حساب جیمیل خود شوید ، سپس بر روی گزینه Gmail که در تصویر مشخص شده است کلیک کنید و وارد بخش Contacts بشید.

آموزش برگرداندن مخاطبین حذف شده در اندروید

.    حالا لیست تمام مخاطبین تلفن همراه شما در بخش All Contacts قابل مشاهده میباشد ، برای بازگردانی مخاطبان موجود ، وارد قسمت More در لیست سمت چپ شده و بر روی گزینه Restore Contacts کلیک کنید.

آموزش برگرداندن مخاطبین حذف شده در اندروید


.    در مرحله بعد ، مدت زمانی که از حذف شدن مخاطبین شما میگذرد را انتخاب کرده و بر روی گزینه Restore کلیک کنید  تا شماره تلفن های شما به گوشی تان بازگردد. فراموش نکنید برای تکمیل عملیات ، باید تلفن همراه با اکانت جیمیل سینک بوده و به اینترنت متصل باشد.

آموزش برگرداندن مخاطبین حذف شده در اندروید

صفایی
MAX
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب