ksys-logo
کد مطلب : 68
تاریخ ثبت : 1396/10/21-17:52

ترک سیگار با ساعت هوشمند!

سیگار کشیدن یکی از بدترین عادت‌هایی است که تعداد زیادی از مردم در سراسر دنیا گرفتار آن هستند. با وجود اینکه در بیشتر کشورها اقدامات محدودیتی زیادی برای افراد سیگاری اعمال شده اما با وجود این بسیاری برای ترک کردن با چالش‌های جدی روبه‌رو هستند. در دنیای تکنولوژی، برنامه‌های زیادی برای ترک سیگار عرضه شده است اما قطعا کاربر می‌تواند برنامه‌ها را دور بزند و اطلاعات اشتباه داده یا اصلا فراموش کند که اطلاعاتی در برنامه وارد کند. اما جدیدا برنامه‌ای طراحی شده که شیوه‌ای جدید برای ترک سیگار ارائه می‌دهد.
برنامه SmokeBeat با استفاده از ساعت هوشمند کاربر می‌تواند تعداد سیگارهایی که در طی روز استعمال می‌شود را بشمارد و تحلیل کند. طبق گفتهSomatix  (شرکت سازنده این اپلیکیشن) برنامه SmokeBeat با استفاده از الگوریتم خاصی قادر است هدف از بالا رفتن دست کاربر را تشخیص داده و مشخص کند که دست وی برای چه منظوری بالا می‌رود مثلا برای خاراندن ریش، خوردن یا روشن کردن سیگار!

ساعت هوشمند، اطلاعات را برای برنامه ارسال می‌کند و مشخص می‌کند که فرد در طی زمان مشخصی چه تعداد سیگار استعمال می‌کند، چه میزان زمان برای سیگار کشیدن تلف می‌کند و حتی قادر است میزان هزینه انجام شده برای خرید بسته‌های سیگار را نیز محاسبه کند.

با فعال سازی نوتیفیکیشن‌ها، برنامه قادر خواهد بود که به کاربر هشدار داده و وی را تشویق به کم کردن یا ترک سیگار کند. به علاوه، کاربران می‌توانند با استفاده از برنامه‌های از قبل مشخص شده این اپلیکیشن، به مرور تعداد سیگارهای مصرفی خود را در طول زمان کمتر کند. اسموک بیت قادر است در مسیر سخت ترک سیگار‌، همراه کاربر باشد و کیفیت پیشرفت را وی را نظارت کند.
اگر تصمیم دارید از این برنامه استفاده کنید به یاد داشته باشید که همیشه با دستی که ساعت هوشمند در آن دارید، سیگار بکشید.
صفایی
آی تی ایران
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب