ksys-logo
کد مطلب : 63
تاریخ ثبت : 1396/10/21-16:38

این هدست از طریق ارسال امواج الکتریکی به مغز، شما را لاغر می‌کند!

کاهش کردن وزن دردسرهای خاص خود را دارد اما شاهد معرفی هدستی جالب با نام Modius Health هستیم که مدعی است با ارسال امواج الکتریکی به مغز، شما را لاغر می‌کند!


شرکت Modius Health بر این باور است که افزایش وزن بیشتر جنبه ذهنی دارد و دستگاه گوارش بدن خیلی هم در اضافه وزن افراد مقصر نیست. به همین منظور هدست جالبی معرفی کرده است که بدون هیچ‌گونه تحرک یا رژیم غذایی ‌به خصوصی، وزن فرد را کم می‌کند.

این هدست‌ به لحاظ ظاهری با هدست‌هایی که تاکنون دیده‌ایم تفاوت دارد و دو پد الکترود توسط این هدست در پشت گوش‌ها قرار می‌گیرد. سپس کاربر پس از روشن کردن هدست سیگنال‌هایی را در مغز خود دریافت می‌کند. بنا به گفته شرکت‌ Modius Health، این هدست 10 تنظیم مختلف دارد، در دو حالت اول کاربر تغییر چندانی را در حین استفاده از هدست متوجه نمی‌شود اما از حالت‌های سوم به بعد حضور الکترودها را در پشت گوش‌های خود احساس خواهد کرد و ممکن است دچار تهوع و سرگیجه شود.

این‌گونه که پیداست این هدست عجیب سیگنال‌های الکتریکی را به قسمت هیپوتالاموس مغز می‌فرستد تا از این طریق مغز کمتر دستورات مربوط به گرسنگی را به اندام‌های بدن ارسال کند. در این بین گفته می‌شود که بدن تمایل دارد تا همیشه در یک وزن به‌خصوص قرار گیرد و در نتیجه اگر مغز بیش از حد دستور به اندام‌های گوارشی برای نخوردن غذا صادر کند فرآیند سوخت‌و‌ساز بدن دچار مشکل می‌شود و احتمال می‌رود که فردی که وزن‌اش از این طریق کم شده است دوباره چاق شود.

در این بین جیسون مک‌‌کیون، موسس شرکت Modius Health به عنوان سازنده این هدست مدعی است که استفاده از هدست مذکور به مدت یک ساعت در روز می‌تواند به میزان قابل توجهی در کاهش وزن تاثیر داشته باشد.

در وب‌سایت این هدست نیز توضیحات بسیار کاملی در خصوص روشی که این هدست برای لاغری استفاده می‌کند داده شده است. از طرف دیگر در این وب‌سایت افراد زیادی هستند که ادعا می‌کنند استفاده از هدست لاغری باعث کاهش وزن آن‌ها شده است.

هدست Modius Health قیمتی حدود 499 دلار دارد و تاکنون چیزی حدود 4 هزار دستگاه فروش داشته است، این هدست توانست برای ساخت نیز چیزی حدود 2 میلیون دلار سرمایه عمومی جذب کند. در مجموع باید گفت صنعت لاغری، از آن دسته صنعت‌های پردرآمد در دنیا به حساب می‌آید و به همین دلیل همیشه شاهد نوآوری‌های جدیدی برای کاهش وزن با کمترین دردسر هستیم. امیدواریم هدست تازه معرفی شده Modius Health گزینه مناسبی برای افراد چاق باشد.

صفایی
فارنت
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب