ksys-logo
کد مطلب : 1
تاریخ ثبت : 1395/06/11-10:58

چگونه جوانان ایرانی به کسب و کار های اینترنتی با درآمد ماهیانه 50 میلیون تومان رسیده اند؟

در ایران هستند جوانانی که مجبور نیستند هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کلی مسافت را طی کنند تا به محل کارشان برسند! مجبور نیستند هر روز سرکاری بروند که دوستش ندارند! مجبور نیستند کلی از زمان عمرشان را برای ثروتمند شدن کارفرما هدر بدهند! مجبور نیستند نگران میزان حقوق ماهیانه‌شان باشند!

amazon، verge، salesforce آیا این سایتها را می شناسید؟ هر یک از این سایت‌ها نمونه‌ی یکی از کسب و کارهای موفق اینترنتی در حوزه خود هستند که درآمد‌های میلیون دلاری دارند، یکی در حوزه فروش آنلاین، یکی در حوزه تولید محتوا و دیگری در حوزه ارائه سرویس آنلاین! در ایران وضع چگونه است؟ آیا در ایران هم کسب و کارهای اینترنتی هستند که توانسته باشند به درآمدهای سالانه یک میلیارد برسند؟

باید بگوییم بله! کسب و کارهای اینترنتی بسیاری با درآمدهای میلیاردی وجود دارد!

کافیست وارد سایت الکسا شوید و سایت‌های برتر ایرانی از نظر رتبه و بازدید را مشاهده کنید. در این لیست هم وب سایت‌های فروشگاهی می بینید، هم وب سایت‌های محتوایی، هم سایت‌هایی که در حال ارائه سرویس‌های آنلاین هستند.

برای نمونه یکی از وب سایت‌های محتوایی با رنک زیر ۱۰۰ را باز کنید. معمولا مدل کسب درآمد اینگونه کسب و کارها بر پایه تبلیغات است و هزینه سفارش بنرهای تبلیغاتی در آنها بطور میانگین ۵ میلیون تومان و تعداد بنرهای تبلیغاتی آنها در کمترین حالت نیز ۲۰ عدد است! حالا می توانیم حساب کنیم! ۲۰ عدد بنر ۵ میلیونی یعنی حداقل ۱۰۰ میلیون تومان در آمد اینگونه سایت‌ها در ماه!

شما می‌توانید باز هم بیشتر در لیست وب سایت‌های برتر ایرانی بگردید و ده‌ها سایت با درآمد‌های مشابه پیدا خواهید کرد.حتی تا رنک زیر ۱۰۰۰ هم می‌توانید نمونه‌های مشابه بسیاری مشاهده کنید!

در ادامه برای شما شرح می‌دهیم که برای آغاز یک کسب و کار میلیاردی چه مسیری را باید طی کنید:

 

مرحله اول: انتخاب مدل کسب و کار

شما برای خلق یک کسب و کار میلیاردی باید یک ایده داشته باشید اما برای موفقیت یک ایده‌ی خام و تبدیل آن به یک کسب و کار سودآور باید با بوم مدل کسب و کار آشنا شوید و بتوانید 9 بعد مختلف یک کسب و کار را بشناسید! و با توجه به شرایط خود، مدل کسب و کار و نقشه راه بازاریابی بنویسید که موفقیت آن حتمی باشد.

 

مرحله دوم: طراحی ظاهری و محتوایی سایت

باید بتوانید یک ظاهر جذاب و به روز برای سایتتان طراحی کنید و در آن به نوع رفتار مشتری و جذب مشتری دقت کنید.

 

مرحله سوم: طراحی سایت

شما باید بیاموزید چگونه یک سایت حرفه ای با توجه به نیاز کسب و کارتان طراحی کنید.

 

مرحله چهارم: ارائه، فروش و بازاریابی حرفه‌ای

شما در هر کسب و کاری بزرگترین وظیفه‌ای که دارید کسب درآمد و هنر فروش است تا بتوانید کسب و کار خود را زنده نگه دارید. پس می‌بایست در زمینه تحلیل رفتار مصرف کننده، تکنیک‌های فروش، بازاریابی دیجیتال، نحوه ارائه، فروش و بازاریابی برای بازار هدف و ارائه فوق العاده کسب و کار خود آموزش‌های حرفه‌ای ببینید.

بله به همین سادگی است! شما می‌توانید در خانه و با کمترین هزینه، بنیان گذار یک کسب و کار میلیاردی در اینترنت باشید.

 

 
 
متفرقه
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب